Ranking YouTube

Najbardziej kompletny spis kanałów Youtube w Polsce.

Na stronie vlogi.info znajdziesz zawierający prawie 50000 pozycji ranking polskich kanałów na youtube. Znajdziesz również spisy tematyczne kanałów oraz zestawienie kanałów ukraińskich i szwedzkich.

Wiem co ćpiem

Wiem co ćpiem


Wiem co ćpiem

Dane z symbolem "*" są opracowane przez vlogi.info i nie pochodzą z serwisu YouTube.

Wiem co ćpiem

Statystyki kanału Wiem co ćpiem

 • ilość subskrypcji: 146000
 • ilość opublikowanych filmów: 116
 • ilość wyświetleń: 10176803

  Opis kanału:

  Edukacyjny kanał \"Wiem co ćpiem\" istnieje na YouTube od I 2017 r., a jego celem jest minimalizacja szkód jakie mogą wynikać z użytkowania substancji psychoaktywnych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz wspieranie racjonalnej polityki narkotykowej opartej na sprawdzonych na świecie rozwiązaniach. Prowadzę również kanał “Mestosław”, który subskrybuje 125 tys. osób.

  Mestosław - twórca i aktywista społeczny. Członek organizacji pozarządowych redukujących szkody używania substancji (Polska Sieć Polityki Narkotykowej oraz Społeczna Inicjatywa Narkopolityki). Współzałożyciel i członek zarządu Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego. Zdobywca tytułu Twórcy Roku 2021 w kategorii Lifestyle na Gali Twórców Influencers Live Wrocław & Onet. Działa również w Sejmie, gdzie jest ekspertem społecznym w Parlamentarnym Zespole ds. Legalizacji.

  zródło - kanał Wiem co ćpiem w serwisie YouTube

  Sąsiednie kanały

  « Patryk M. TVN7 »