Ochrona danych osobowych

W związku z przepisami Rozporządzenia 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - zwanego RODO - Portal vlogi.info prowadzony przez Mateusza Horodeckiego informuje, że jest administratorem Państwa Danych Osobowych.
Państwa dane pochodzą z serwisu youtube.com i przetwarzane są w celu prezentacji statystycznych zestawień.
W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Państwu: prawo dostępu do danych, które Państwa dotyczą, prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W przypadkach, gdy ma to swoje zastosowanie, mogą również Państwo realizować prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przeniesienia swoich danych osobowych. We wszystkich przypadkach, gdy przetwarzanie odbywa się na podstawie Państwa zgody, mogą Państwo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie jednak na prawidłowość przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
W sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych w każdym czasie przysługuje prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.  
W dowolnym momencie mogą również Państwo skontaktować się ze mną pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.